PIERWSZY ETAP ZA NAMI !

W imieniu organizatorów konkursu serdecznie gratulujemy wszystkim, a szczególnie tym,

którzy spośród ponad 1000 uczestników, znaleźli się w półfinale.

Dziękujemy za wkład pracy uczniom i nauczycielom zaangażowanym

w organizację szkolnego etapu konkursu.

Po weryfikacji prac organizatorzy mają zaszczyt ogłosić listę półfinalistów

Imię i nazwisko ucznia Ilość punktów zdobytych w teście Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu Pełna nazwa szkoły Adres szkoły
Ignacy Błażejewski 84 Kinga Przystasz Zespół Szkól Muzycznych w Krośnie 38-400 Krosno, ul. Paderewskiego
Sara Wojtuś 78 Anna Dobija Zespół Szkół Ogólnokształcących 43-300 Bielsko-Biała, ul. Bohaterów Warszawy 20,
Magdalena Trzęsicka 77 Katarzyna Tkaczyk IV Liceum ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi 41-206 Sosnowiec Plac W. Zillingera
Michał Smykała 76 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi 35-006 Rzeszów ul. Orzeszkowej 8a
Barbara Brzezina 74 Alicja Wach II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie 43-400 Cieszyn, Pl. Wolności 7b
Alicja Przybyła 74 Anna Płonka Centrum Kształcenia Zawodowego 47-400 Racibórz, ul. Wileńska 6
David Bednarczyk 72 Hanna Lazarowicz 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno,  ul. P. Skargi 2
Alicja Świerczek 71 Katarzyna Kuś -Siedlecka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik, ul. T. Kościuszki 41,
Katarzyna Stępień 71 Aleksandra Nowicka Katolickie Liceum Ogólnokształcące 42-200 Częstochowa, ul. Okólna 113
Paulina Bak 68 Julianna Skrobacz Zespół Szkół numer 6 imienia Króla Jana III Sobieskiego 44-335 Jastrzębie-Zdrój,  ul. Harcerska 12
Wiktoria Weisman 68 Krystyna Galant Zespół Szkół numer 6 imienia Króla Jana III Sobieskiego 44-335 Jastrzębie-Zdrój,  ul. Harcerska 12
Wiktor Małysa 67 Anna Mateja Zespół Szkół Nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu 42-700 Lubliniec,  ul Sobieskiego 22,
Angelika Karasewicz 66 Katarzyna Krawczyk-Strzelec V Liceum Ogólnokształcące 44-100 Gliwice, ul. Górnych Wałów 29
Jakub Owczarek 66 Katarzyna Nowak Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa 96-100 Skierniewice, ul. Sienkiewicza 10
Paweł Hetman 66 Magdalena Nowak III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu  41-800 Zabrze,  ul. Sienkiewicza 33
Maja Kubik 66 Beata Zygadlewicz-Kocus III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 40-092 Katowice,  ul. Mickiewicza 11
Karolina Zygarowicz 65 Małgorzata Plinkiewicz 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzyczny mi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno,  ul. P. Skargi 2
Agata Pielat 64 Anna Mateja Zespół Szkół Nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu 42-700 Lubliniec,  ul Sobieskiego 22
Maja Michalska 64 Magdalena Niedokos I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika 43-300 Bielsko-Biała ul. Listopadowa 70, 43-300
Natalia Ranoszek 64 Eliza Kulińska 1 Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie 42-202 Częstochowa, Al. T. Kościuszki 8
Adam Sułkowski 63 Julianna Skrobacz Zespół Szkół numer 6 imienia Króla Jana III Sobieskiego 44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska 12
Julia Bury 63 Katarzyna Ficek 1 Liceum Ogólnokształcące 34-100 Wadowice,  ul. Mickiewicza 16,
Julia Zhang-Żyradzka 62 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi 35-006 Rzeszów,  ul. Orzeszkowej 8a
Radosław Matuszczyk 62 Krystyna Galant Zespół Szkół numer 6 imienia Króla Jana III Sobieskiego 44-335 Jastrzębie-Zdrój,  ul. Harcerska 12
Natalia Omiotek 62 Beata Mokrzycka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik,  ul. T. Kościuszki 41,
Kacper Śliwa 61 Kazimiera Machoń 1 Liceum im. W. Broniewskiego w Świdniku 21-040 Świdnik,  ul. Okulickiego 13,
Martyna Walkusz 61 Maria Browarczyk, Aleksandra Klaman- Chmielewska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach 83-340 Sierakowice, ul. Dworcowa 3
Sebastian Jakubiak 61 Leszek Idzikowski 1 Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego 59-700 Bolesławiec, ul. Tyrankiewiczów 11,
Megan Durczok 61 Helena Matys II Liceum  Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. 3. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim 44-300, Wodzisław Śląski, ul. Wyszyńskie 39,
Zuzanna Wróbel 61 Beata Zygadlewicz- Kocus III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 40-092 Katowice,  u. Mickiewicza 11
Jan Skiba 60 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi 35-006 Rzeszów,  ul. Orzeszkowej 8a
Anna Grabara 60 Magdalena Kubica II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej 40-052 Katowice,  ul. Głowackiego 6
Alina Lorczyk 60 Joanna Kwiatkowska Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek 50-140 Wrocław,  Plac Nankiera 16
Bartosz Kaszubski 60 Anna Worwa 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno, ul. P. Skargi 2
Jakub Bielawski 60 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 35-006 Rzeszów,  ul. Orzeszkowej 8a
Aleksandra Bukhovets 60 Anna Steliga 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno,  ul. P. Skargi 2
Patryk Żymełka 59 Katarzyna Kuś -Siedlecka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik,  ul. T. Kościuszki 41
Kamil Mołodecki 59 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzyczny mi im. Św. Królowej Jadwigi 35-006 Rzeszów,  ul. Orzeszkowej 8a
Klaudia Kulesza 59 Katarzyna Kuś -Siedlecka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik,  ul. T. Kościuszki 41
Zuzanna Szymańska 59 Agnieszka Kałczyńska -Durlej Liceum nr VIII im Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu 53-415 Wrocław,  ul. Zaporowska 71
Kacper Menet 58 Małgorzata Wyżkiewicz 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno,  ul. P. Skargi 2
Emilia Zalas 58 Anna Mateja Zespół Szkół Nr 1 im. A. Mickiewicza 42-700 Lubliniec,  ul Sobieskiego 22
Katarzyna Steliga 58 Anna Steliga 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzyczny mi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno,  ul. P. Skargi 2
Jacek Białas 58 Dorota Tuszycka II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Górnicza 17
Marcin Kuleta 58 Paulina Jankowska -Łukasiewicz II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie   26-200 Końskie, ul. Sportowa 9
Weronika Marszałek 58 Sylwester Pawlak 1 Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego 99-400 Łowicz,  ul. Bonifraterska 3
Wiktoria Płaziak 57 Małgorzata Plinkiewicz 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie 38-400 Krosno,  ul. P. Skargi 2
Agnieszka Leczkowska 57 Agnieszka Krawczy II Liceum Ogólnokształcące 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Piłsudskiego 1
Bryła Bartłomiej 57 Ewelina Cichańska -Szawczyk 1 Liceum Ogólnokształcące 26-300 Opoczno, ul. Żeromskiego 3
Zofia Partyła 57 Anna Ołowska Liceum Ogólnokształcące nr3 im. Jana Kochanowskiego 31-818 Kraków,  os. Wysokie 6
Kalina Kruszyńska 57 Agnieszka Mrowiec- Smaga 1 Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie 42-202 Częstochowa, al. T. Kościuszki 8
Kacper Kurek 57 Adam Suatek Czerniecki 1 Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie 37-600 Lubaczów, ul. Tadeusza Kościuszki 26,
Kacper Dalach 56 Julianna Skrobacz Zespół Szkół numer 6 imienia Króla Jana III Sobieskiego 44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska 12
Michał Wroński 56 Anna Nowak 1 Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Kopernika 40,
Maurycy Jakiel 56 Katarzyna Kuś -Siedlecka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik,  ul. T. Kościuszki 41
Aleksandra Szołdra 56 Katarzyna Kuś- Siedlecka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik,  ul. T. Kościuszki 41
Zuzanna Dulska 56 Marcin Kupka II Liceum Ogólnokształcące 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Piłsudskiego 1
Lena Popławska 56 Marta Twardowska – Andrzejuk 1 LO im. J. l. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej 21-500 Biała Podlaska,  ul. Kraszewskiego 1
Jaśmina Tarkowska 55 Dorota Wysocka/Dawid Tarkowski Salezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy 42-604 Tarnowskie Gór, ul. Śniadeckiego 1
Robert Błaszczyk 55 Katarzyna Kuś -Siedlecka 1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzyczny mi im. Powstańców Śląskich 44-200 Rybnik,  ul. T. Kościuszki 41
Nikolas Michajłow 55 Marcin Paśnikowski 1 Liceum im. W. Broniewskiego w Świdniku 21-040 Świdnik, ul. Okulickiego 13
Natalia Wajda 55 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzyczny mi im. Św. Królowej Jadwigi 35-006 Rzeszów,  ul. Orzeszkowej 8a
Aleksandra Filipek 55 Agnieszka Mnich IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi 35-006 Rzeszów,  ul. Orzeszkowej 8a
Patrycja Leszczyńska 55 Eliza Kulińska 1 Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie 42-202 Częstochowa,  Al. T. Kościuszki 8,
Mateusz Bałdyga 54 Katarzyna Zakrzewska Liceum Ogólnokształcące nr I im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 05-400 Otwock, ul. gen. Juliana Filipowicza 9
Zuzanna Wyszogrodzka 54 Katarzyna Nowak Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa 96-100 Skierniewice,  ul. Sienkiewicza 10
Piotr Duży 54 Halina Tyliba 1 Liceum Ogólnokształcące imienia Bartłomieja Nowodworskiego 31-101 Kraków, Plac Na Groblach 9,
Joanna Szczerba 54 Katarzyna Koszorz 1 LO Im. 14 Pułku Powstańców Śląskich 44-300, Wodzisław Śląski, ul. Szkolna 1
Pola Światły 54 Małgorzata Warno I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu  ul. Pocztowa 2,  82-300 Elbląg
Dawid Spychalski 54 Magdalena Maroń- Trawińska Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących 46-300 Olesno,  ul. Powstańców Śląskich 4,
Adam Jabłoński 54 Anna Ołowska Liceum Ogólnokształcące nr 3 31-818 Kraków, os. Wysokie 6